Kontakt oss

Du kan nå oss på telefon +47 61 05 42 00
Hverdager mellom 08:00 - 16:00

Send oss gjerne en epost!
Adressen er post@olympiaparken.no

Nordsetervegen 45
2618 Lillehammer

Våre ansatte


Øyvind Dannemark


Key Account Manager
oyvind.dannemark@olympiaparken.no
+47 415 77 171

Bente Laugen


Prosjekt- og Markedskoordinator
bente.laugen@olympiaparken.no
+47 480 74 467

Rianne Puijk Vaagland


Prosjektleder arrangement
rianne.vaagland@olympiaparken.no
+47 988 17 654

Asgeir Bjerke


Avdelingsleder, Lysgårdsbakkene Hoppanlegg
asgeir.bjerke@olympiaparken.no
+47 481 43 990

Astrid Skogum Riise


Salgssjef bedriftsmarkedet
astrid.riise@olympiaparken.no
+47 997 31 731

Roar Olsen


Avdelingsleder, Håkons Hall
roar.olsen@olympiaparken.no
+47 911 70 733

Lars Nes


Avdelingsleder, Birkebeineren Skistadion
lars.nes@olympiaparken.no
+47 905 98 668

Jan Oddvar Tangen


Avdelingsleder, Lillehammer Bob- og Akebane
jan.oddvar.tangen@olympiaparken.no
+47 415 77 170

Silje Botnen Solbakken


Administrasjonssekretær
silje.solbakken@olympiaparken.no
+47 476 20 321

Daniel Nordby


Digital Markedsfører
daniel.nordby@olympiaparken.no
+47 479 70 780