Kontakt oss

Du kan nå oss på telefon +47 61 05 42 00
Hverdager mellom 08:00 - 16:00

Send oss gjerne en epost!
Adressen er post@olympiaparken.no

Nordsetervegen 45
2618 Lillehammer

Våre ansatte


Administrasjon


Per Olav Andersen


Administrerende direktør
per.olav.andersen@olympiaparken.no
+47 918 86 082

Frode Linnerud


Økonomi- og personalsjef
frode.linnerud@olympiaparken.no
+47 913 78 297

Bente Laugen


Prosjekt- og Markedskoordinator
bente.laugen@olympiaparken.no
+47 480 74 467

Daniel Nordby


Digital Markedsfører
daniel.nordby@olympiaparken.no
+47 992 20 586

Astrid Skogum Riise


Salgssjef bedriftsmarkedet
astrid.riise@olympiaparken.no
+47 997 31 731

Rianne Puijk Vaagland


Prosjektleder arrangement
rianne.vaagland@olympiaparken.no
+47 988 17 654

Øyvind Dannemark


Key Account Manager
oyvind.dannemark@olympiaparken.no
+47 415 77 171

Silje Botnen Solbakken


Administrasjonssekretær
silje.solbakken@olympiaparken.no
+47 476 20 321

Håkons Hall


Roar Olsen


Avdelingsleder, Håkons Hall
roar.olsen@olympiaparken.no
+47 911 70 733

Håvard Bråten


Driftsoperatør/Vedlikeholdsansvarlig
haavard.braaten@olympiaparken.no
+47 990 06 747

Jan Arild Rønningen


Driftsoperatør
jan.arild.ronningen@olympiaparken.no
+47 402 81 429

Knut Arne Langseth


Driftsoperatør
kalangseth@olympiaparken.no
+47 476 87 533

Lysgårdsbakkene Hoppanlegg og Kanthaugen Freestyleanlegg


Asgeir Bjerke


Avdelingsleder, Lysgårdsbakkene Hoppanlegg
asgeir.bjerke@olympiaparken.no
+47 481 43 990

Vemund Stensrud


Driftsoperatør
vemund.stensrud@olympiaparken.no
+47 971 82 078

Birkebeineren Ski- og skiskytterstadion


Lars Nes


Avdelingsleder, Birkebeineren Skistadion
lars.nes@olympiaparken.no
+47 905 98 668

Per Otto Bergersen


Driftsoperatør
per.otto.bergersen@olympiaparken.no
+47 909 40 441

Lillehammer Olympiske bob- og akebane


Jan Oddvar Tangen


Avdelingsleder, Lillehammer Bob- og Akebane
jan.oddvar.tangen@olympiaparken.no
+47 415 77 170

Eivind Bjørgo


Teknisk vedlikeholdsleder
eivind.bjorgo@olympiaparken.no
+47 911 17 363

Henrik Spiten Andresen


Service og Driftsmedarbeider
henrik.spiten.andresen@olympiaparken.no

Stian Sønsteli


Service og Driftsmedarbeider
stian.sonsteli@olympiaparken.no
+47 950 06 004

Stian Heggelien


Service og Driftsmedarbeider
stian.heggelien@olympiaparken.no
+47 911 70 642

Mie Merete Mognes


Service og Driftsmedarbeider
mie.mognes@olympiaparken.no