Kontakt oss

Du kan nå oss på telefon +47 61 05 42 00
Hverdager mellom 08:00 - 16:00

Send oss gjerne en epost!
Adressen er post@olympiaparken.no

Nordsetervegen 45
2618 Lillehammer

Våre ansatte


Øyvind Dannemark


Key Account Manager
oyvind.dannemark@olympiaparken.no
+47 415 77 171

Hans Rindal


Administrerende direktør
hans.rindal@olympiaparken.no
+47 906 96 910

Silje Botnen Solbakken


Administrasjonssekretær
silje.solbakken@olympiaparken.no
+47 476 20 321

Frode Linnerud


Økonomi- og Personalsjef
frode.linnerud@olympiaparken.no
+47 913 78 297

Øystein Wilhelmsen


Digital markedskoordinator
oystein.wilhelmsen@olympiaparken.no
+47 913 48 767

Astrid Skogum Riise


Salgssjef bedriftsmarkedet
astrid.riise@olympiaparken.no
+47 997 31 731

Lillemor Katarina Dôbel Bakke


Arrangements- og salgssjef
lillemor.bakke@olympiaparken.no
+47 952 49 308

Rianne Puijk Vaagland


Prosjektleder arrangement
rianne.vaagland@olympiaparken.no
+47 988 17 654

Bente Laugen


Prosjekt- og Markedskoordinator
bente.laugen@olympiaparken.no
+47 480 74 467